pallenty stellag2При облаштуванні логістичних центрів, виробничих цехів, величезних складських комплексів використовуються палетні металеві стелажі. Це пов'язано з тим, що конструкції оптимально підходять для організацій з великим обсягом продажів. Після установки стелажів на території складу економиться вільне місце і збільшуються доходи. Це лише мала частина переваг, характерних для такого виду продукції. Ми хочемо ознайомити Вас з ними детальніше.
 


 

ПРОСТА І НАДІЙНИЙ КОНСТРУКЦІЯ Палетні стелажі

Придбавши палетні стелажі, Ви отримаєте повний комплект переваг. До них відноситься проста, але надійна конструкція виробів. Металеві стелажі, для розміщення піддонів, виготовляються зі сталі. Нерідко системи експлуатуються у приміщеннях, які не опалюються.

Щоб метал не піддавався корозії та не втрачав своїх якостей, проводиться спеціальна обробка.

Вона заключается в тому, що ми використовуємо порошкову полімерну фарбу. Після її нанесення на поверхні виникає захисне покриття, стійке до вологи. Також, для захисту від корозії, може бути застосована оцинковка деталей. Воно полягає у ретельному нанесенню шару цинку на поверхню металу. 

Палетні стелажі для складу – прості конструкції, які складаються з наступних елементів:
  • рама – надміцний виріб, для якого характерні жорсткість та надійність. Вона складається зі стійок з профілю, скліплених між собою спеціальними з'єднаннями.
  • формування полиць – можливо декілька варіантів. До прикладу, ДСП або металеві (набірні) листи;
  • траверси – ключові елементи важные элементы стелажної конструкції, які виготовлені у вигляді перекладин;
  • з'єднувальні елементи – з-за допомогою цих кріплень формується цілісна система. Довжина палетного стелажу залежить від розмірів складу;
  • додаткові перемички – це елементи, які дозволяють рівномірно розподілити навантаження на полицю. Металеві перемички встановлюються на траверсу, безпосередньо на них вкладається матеріал полиці. Таким чином вантажопідйомність  полиць збільшується.

Вверх