Paletka30До палетних відносяться стелажі, які використовуються для зберігання палет - компактно згрупованих, на піддоні, товарів, зафіксованих пакувальною плівкою. Від висоти палети, надалі, буде залежати відстань між ярусами стелажа.
Яруси палетних стелажів формуються з пари траверс. Для комбінованого зберігання штучного товару та товару на піддонах, нижні яруси, для зучності, комплектують полицями. 
Наступним актуальним питанням є: «Як зібрати палетні стелажі?»
 
Виробник готує технічну документацію, в яку, також, входить схема зборки стелажів. Тому покупець може самостійно здійснити монтаж. 

Палетні стелажі складаються з рам і траверс. Рама стелажа складається з двох стійок, з'єднаних між собою горизонтальними і діагональними зв'язками за допомогою болтових з'єднань. Розташування і кількість зв'язків залежить від висоти стелажа, і проводиться відповідно до технічної документації виробника. Стійки встановлюються на підп'ятники, які за допомогою анкерів жорстко кріпляться до підлоги. 

Траверси являють собою профільну трубу з привареними до обох кінців зачепами.

Стелажі є повністю розбірними, а, отже, можуть бути розібрані і перевезені в інше приміщення.

Також конструкція дозволяє нарощувати / скорочувати довжину ряду фронтальних палетних стелажів. Для запобігання випадкового вибивання траверси навантажувачем при установці вантажу, використовуються фіксатори.

Вверх